HKDW Legal s.r.o. („HKDW“)

HKDW Legal s.r.o., advokátní kancelář („HKDW“) působí na trhu právních služeb od roku 2005, původně pod obchodní firmou Hrazdira Kalužík Douděra Wenzl v.o.s.

Poskytujeme svým klientům právní služby na nejvyšší odborné úrovni. A jsme hrdí na to, že naše komplexní služby pomáhají našim klientům k jejich úspěchu.

Právní služby

Poskytujeme svým klientům právní služby ve všech významných oborech práva. Ve své činnosti se však zaměřujeme především na následující právní oblasti:

Právníci

Naše služby obvykle poskytujeme v rámci týmů, jejichž členy jsou vždy naši specialisté v dané oblasti. Našimi specialisty jsou:

Ocenění, členství a spolupráce

Vysoce si vážíme toho, že jsme hodnoceni v nejprestižnějším evropském právním "bedekru" Chambers Europe.
Jsme členy Turnaround Management Association Česká republika, mezioborové platformy sdružující přední tuzemské odborníky v oblasti restrukturalizací, práva a financí.Podporujeme Sdružení Linka bezpečí poskytující sociální služby krizové pomoci a mimořádně si vážíme pomoci, kterou uvedené sdružení poskytuje dětem a mladým lidem nejen v jejich obtížných životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech.

Linka bezpečí